KİMYASAL İÇERİKLİ ŞAMPUANLAR!

Günlük saç bakımında kullanılan çoğu şampuan içerdiği çeşitli kimyasal maddeler ile saça zarar verebilir.

Normal saç tiplerinin dışında özellikle kırılgan ve zayıf saçlar için bu şampuanlar daha farklı olumsuzluklara neden olabilir.

BİTKİSEL ŞAMPUAN KULLANMAK!

Saç dökülmesinin önüne geçmenin en etkili yolu saçlı deriyi beslemekten geçer. Vücudumuzun en hassas ve kırılgan parçalarından bir tanesi olan saçların sağlıklı uzayabilmesi için özel ilgi ve bakım gereklidir. Sağlıklı bir saç için, saçlara düzenli bir bakım sağlamak gerekir. Şampuan seçmek konusunda da çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Saça iyi gelen, daha parlak , daha sık ve sağlıklı görünmesini sağlayan bir şampuan tercih etmek gereklidir. Bu nedenle saçı koruyan, onaran, besleyen ve güçlendiren doğal çözümlerle karşımıza çıkan bitkisel şampuan kullanmak, günlük saç bakımının yanında saç dökülmesinde de faydalı olacaktır.

ŞAMPUAN TERCİHİ YAPMAK!

Herhangi bir şampuan ile saçlarınızı yıkamanız saçınızı gerçekten güçlendirmez. Piyasadaki birçok şampuan çeşidinin içeriğinde de bulunan kimyasal maddeler size faydadan çok zarar verebilir. Saç diplerine nüfus ederek saçta beklenmedik reaksiyonlar meydana getirebilir. Bazı durumlarda saç dökülmelerine neden olabilir.

Bitkisel şampuan kullanmak size birçok fayda sağlayacaktır. Bitki özlü içeriği ile canlılığını yitirmiş saçları kısa sürede tamamen yeniden yapılandırır. Saç diplerinize nüfus ederek saç diplerinizi güçlendirir , daha sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. Saçlarınızı onarır, saç dökülmelerini gözle görülür bir oranda azaltır , dökülen bölgedeki tüyleri güçlendirerek tekrar saç çıkmasına yardımcı olur.

Tamamen Bitkisel Yeni Hyranus Eko ve Hyranus Pro Şampuan Sipariş Etmek için network sistemimize göz atabilirsiniz.

https://imecesistem.com.tr/

Sağlıklı Hayat İçin

Abone Ol

Aylık e-posta listemize kaydolarak en son haberleri, yeni yazılarımızı ve ürünlerimizi doğrudan gelen e posta kutunuza alırsınız.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.